TELEFON REHBERİ

 

SİVAS ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ TELEFON REHBERİ

           

TEL-0346 2270373-74                 FAKS-03462270249

 

           
Sıra No ADI VE SOYADI ÜNVANI   Sıra No   ADI VE SOYADI ÜNVANI  
1 Nazım YAKUT İl Müdür V. 333 59   Hamit ŞAHİN İnş.Teknikeri  420
2 Ahmet BOZDOĞAN Müd.Yrd.V. 5858 60   Havva ÖZDEMİR İnş.Teknikeri 109
3 Mustafa DOĞAN Müd.Yrd.V. 505 61   İbrahim DURGUN Teknisyen 108
4 Yahya KORKMAZ Yapım Şube Müdürü V. 501 62   İrfan YILDIZHAN Y.Mimar 114
5 Gazi ÇETİN İm.Pln. Ve Tabiat Var. Kor.Şb.Md.V. 508 63   İsmail AKBULUT Söz.Personel 304
6 İbrahim KAYA Çevre Yön.ve Dnt. Şb.Md. 513 64   Kemalettin YÜCESOY Makine Teknikeri 122
7 Semanur KORUÇ Çed ve Çevre İzin Şb.Md.V. 510 65   Kenan KARAKAŞ Teknisyen 409
8 Serhat Aykut DAŞ Kent.Dön.ve Alt.Şb.Md.V. 512 66   M.Serap ÖKSÜZ Çevre Mühendisi 402
9 Yücel AKKİŞİ İn.Ky.Ds.Hz.Şb.Md.V. 2325 67   M.Tufan TAŞ Söz.Personel 315
10 K.Yusuf GÖKKAYA Yapı Mlz.Şb.Md.V. 571 68   Mehmet GÜLTEMUR Ziraat Mühendisi 405
11 Serhat SERKAN Proje Şube Md.V. 509 69   Mehmet KOÇARSLAN Elkt.Müh. 255
12 Ali Rıza TECİROĞLU Şb.Md.-Sivil Sav. 511 70   Mehmet KUNDUZ Elektronik Teknikeri 112
13 Hilal OĞRAK Yapı Denetim Şb.Md.V. 119 71   Mehtap GÜL Mimar 115
14 Müdür Bey Sekreter Müdür Bey Sekreter 333 72   Merve YOLCU Mimar 113
15 Santral Zamin Santral 555 73   Muammer ÇUBUK Söz.Personel 123
16 Danışma Danışma 101 74   Murat SUBAŞI V.H.Kİ. 306
17 Çay Ocağı Çay Ocağı 130 75   Mustafa HOPLAMAZ Mak.Müh. 116
18 2. Kat Sorumlusu   201 76   Mustafa KAYA Elkt.Müh. 222
19 3. Kat Sorumlusu   423 77   Mustafa KARABULUT Mak.Müh. 238
20 Şoförler Odası   666 78   Münür İLKÖRÜCÜ Teknisyen 301
21 Güvenlik   155 79   Nimet YAZICI İnş.Müh. 218
22 Yemekhane Yemekhane 123 80   Nisa ŞAHİN İnş.Müh. 260
23 Abdullah KUZU Söz.Personel 428 81   Onur KILIÇ Söz.Personel 104
24 Abdurrahim ACAR İnş.Teknikeri 213 82   Orhan ŞANLI Araştırmacı  312
25 Adem TEMİZPAK İnş.Teknikeri 119 83   Ozancan BAYRİ Elkt.Müh. 106
26 Afşin Tuğrul TÜRKAY İnş.Müh. 217 84   Ufuk KALE Söz.Personel 555
27 Ahmet POLAT İnş.Müh. 258 85   Ö.Faruk PERÇİN Söz.Personel 303
28 Ali ANBARPINAR İnş.Teknikeri 117 86   Özcan ARSLAN Söz.Personel 333
29 Ali KOÇ Makine Teknikeri 424 87   Özgür GENÇ Çevre Mühendisi 411
30 Ali ÜÇGÖZ İnş.Teknikeri 418 88   Özlem BAŞBOLAT Şehir Pl. 105
31 Bilal KÖKSAL İnş.Müh. 421 89   Rafet HALİS End.Elektr.Tek. 120
32 Büşra ÇİMEN Memur 203 90   Recai DOĞRUYOL Söz.Personel 426
33 Davut ÜNALAN Jeoloji Mühendisi 401 91   Ruhi MALKOÇ Çevre Mühendisi 413
34 Deniz PİRDOĞAN İnş.Teknikeri 314 92   Sadi KARAKOÇ Elkt.Müh. 202
35 Enis CANTEMUR Mak.Müh. 414 93   Sami KADAK Araştırmacı  311
36 E.Fatih TİMOÇİN İnş.Müh. 215 94   Selma KOÇ Ziraat Mühendisi 309
37 Ekrem ŞEKER Makine Teknikeri 425 95   Sadık YILMAZ İnşaat  Mühendisi 412
38 Emine TİPİCİ Şef 305 96   Sercan KENDİR Elkt.Müh. 205
39 Emre ÖZHAN Elkt.Müh. 240 97   Sevilay GÜRSOY Jeoloji Mühendisi 118
40 Eray ALTUĞ Mak.Müh. 250 98   Sezin  AYDEMİR İnş.Müh. 211
41 Erdal SARIÇOBAN İnş.Teknikeri 307 99   Taha ÇİÇEK Mimar  417
42 Esra ŞAHİN Mimar  206 100   Tamer TAMAY Mak.Müh. 121
43 Erhan ÇİFCİ Şehir Pl. 107 101   Turan AKBULUT Büro Gör. 419
44 Erkut YAŞAR Harita Müh. 408 102   Yahya KORKMAZ İnş.Müh. 222
45 Erol GÜLMEZ Söz.Personel 220 103   Yusuf ARSLAN Elektrik Teknikeri 404
46 Erol İMAMOĞLU İnş.Teknikeri 308 104   Yusuf YILDIRIM İnş.Teknikeri 216
47 Eyyüp KORKMAZ İnş.Teknikeri 208 105   Yunus ERDOĞAN Kimyager 410
48 Faik ATAÇ Söz.Personel 103          
49 Fatih AYGÜN Elkt.Müh. 277          
50 Fatih KARADAĞ Jeoloji Mühendisi 406          
51 Ferhat ÖZGÜN Mak.Müh. 207          
52 Ferit UMAR İnş.Müh. 416          
53 Fatih ALKAN İnş.Müh. 102          
54 Fatma T.GÜMÜŞÇELENK Çevre Müh. 422          
55 Fotokopi   315          
56 G.Murat AKDOĞAN Ayn.Say. 313          
57 Gökhan MERT Memur 310          
58 H.Tahsin İÇİRGEN Jeoloji Mühendisi 110