Sivas Valiliği
Sivas Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Sivas Valiliği
Sivas Valiliği
TELEFON REHBERİ
Sıra No ADI VE SOYADI ÜNVANI TLF. NO   Sıra No ADI VE SOYADI ÜNVANI TLF. NO
1 Mustafa DOĞAN İl Müdür V. 333   54 Kenan KARAKAŞ Teknisyen 409
2 Ahmet BOZDOĞAN Müd.Yrd.V. 333   55 M.Serap ÖKSÜZ Çevre Mühendisi 402
3 Yahya KORKMAZ Yapım Şube Müdürü  501   56 M.Tufan TAŞ İdari İşler Şef V. 407
4 Gazi ÇETİN İm.Pln.Şb.Md. 508   57 Mehmet GÜLTEMUR Ziraat Mühendisi 405
5 İbrahim KAYA Çevre Yön.ve Dnt. Şb.Md.V. 513   58 Mehmet KOÇARSLAN Elkt.Müh. 255
6 Semanur KORUÇ Çed ve Çevre İzin Şb.Md. 510   59 Mehmet KUNDUZ Elektronik Teknikeri 112
7 Serhat Aykut DAŞ Kent.Dön.ve Alt.Şb.Md. 512   60 Merve YOLCU Mimar 113
8 Yücel AKKİŞİ İn.Ky.Ds.Hz.Şb.Md. 2325   61 Muammer ÇUBUK Söz.Personel 123
9 Hilal OĞRAK Yapı Denetim Şb.Md. 511   62 Mustafa DOĞAN Elkt.Müh. 111
10 Serhat SERKAN Proje Şube Md.V. 509   63 Mustafa HOPLAMAZ Mak.Müh. 116
11 Kerem AYTİMUR Tabiat Var.Kor.Şb.Md. 514    64 Mustafa KAYA Elkt.Müh. 222
12 Samet KAVALLI Yerel Yönetimler Şb.Md. 618   65 Münür İLKÖRÜCÜ Teknisyen 301
13 K.Yusuf GÖKKAYA Yapı Malz.Şb.Md. 571   66 Nisa ŞAHİN İnş.Müh. 260
14 Sekreter Müdür Bey Sekreter 333   67 Onur KILIÇ Söz.Personel 104
15 Sekreter Müdür Bey Sekreter 334   68 Orhan ŞANLI Araştırmacı  312
16 Santral Zemin Santral 555   69 Ozancan BAYRİ Elkt.Müh. 106
17 Çay OCAĞI Çay Ocağı 130   70 Büşra ÇİMEN Memur 555
18 Abdullah KUZU Söz.Personel 428   71 Ö.Faruk PERÇİN Söz.Personel 303
19 Abdurrahim ACAR İnş.Teknikeri 213   72 Tuğba KARAKÖSE Avukat 309
20 Adem TEMİZPAK İnş.Teknikeri 119   73 Özgür GENÇ Çevre Mühendisi 411
21 Afşin Tuğrul TÜRKAY İnş.Müh. 217   74 Özlem ARSLAN Şehir Pl. 105
22 Özge PEKER Memur 214   75 Rafet HALİS Elekt. Teknikeri 120
23 Ahmet POLAT İnş.Müh. 258   76 Ruhi MALKOÇ Çevre Mühendisi 413
24 Ali ANBARPINAR İnş.Teknikeri 117   77 Sadi KARAKOÇ Elkt.Müh. 202
25 Ali KOÇ Makine Teknikeri 424   78 Sami KADAK Araştırmacı  311
26 Bilal KÖKSAL İnş.Müh. 421   79 Sadık YILMAZ İnşaat  Mühendisi 412
27 Furkan YILDIZ Çevre Mühendisi 425   80 Sercan KENDİR Elkt.Müh. 205
28 Davut ÜNALAN Jeoloji Mühendisi 401   81     118
29 Deniz PİRDOĞAN İnş.Teknikeri 314   82 Sezin  AYDEMİR İnş.Müh. 211
30 E.Fatih TİMOÇİN İnş.Müh. 215   83 Suat KARATAŞ   426
31 Emine TİPİCİ Şef 305   84 Taha ÇİÇEK Mimar  417
32 Emre ÖZHAN Elkt.Müh. 240   85 Tamer TAMAY Mak.Müh. 121
33 Eray ALTUĞ Mak.Müh. 250   86 Ufuk KALE Söz.Personel 302
34 Erdal SARIÇOBAN İnş.Teknikeri 307   87 Yusuf ARSLAN Elektrik Teknikeri 404
35 Esra ŞAHİN Mimar  206   88 Yusuf YILDIRIM İnş.Teknikeri 216
36 Erkut YAŞAR Harita Müh. 408   89 Yunus ERDOĞAN Kimyager 410
37 Erol GÜLMEZ Söz.Personel 220   90 Mehtap GÜL Mimar 115
38 Erol İMAMOĞLU İnş.Teknikeri 308   91 Laboratuar     456
39 Eyyüb KORKMAZ İnş.Teknikeri 208   92  Mustafa ŞAHİNKUŞ     414
40 Fatih AYGÜN Elkt.Müh. 277          
41 Fatih KARADAĞ Jeoloji Mühendisi 406          
42 Ferhat ÖZGÜN Mak.Müh. 207          
43 G.Murat AKDOĞAN Ayn.Say. 313          
44 Fatma GÜMÜŞCELENK Çevre Mühendisi 422          
45 Hatice ÇETİN Şehir Plancısı 418          
46 Hamit ŞAHİN Tekniker 420          
47 Gökhan MERT Memur 310          
48 H.Tahsin İÇİRGEN Jeoloji Mühendisi 110          
49 Havva ÖZDEMİR İnş.Teknikeri 109          
50 İbrahim DURGUN Teknisyen 108          
51 İrfan YILDIZHAN Y.Mimar 114          
52 İsmail AKBULUT Söz.Personel 304          
53 Kemalettin YÜCESOY Makine Teknikeri 122          
          Sıra No ADI VE SOYADI ÜNVANI TLF. NO
Sıra No ADI VE SOYADI ÜNVANI TLF. NO   117 Akıncılar M.E.Şefliği   650
93 Hacı KILINÇ M.Emlak Müdürü 333   118 Altınyayla M.E.Şefliği   651
94 Aydın ÇOŞGUN M.Emlak Müdür Y. 601   119 Divriği M.E.Şefliği   652
95 Birsen KAYMAZ M.Emlak Müdür Y. 602   120 Doğanşar M.E.Şefliği   653
96 Ramazan BEYAZ   603   121 Gemerek M.E.Şefliği   654
97 Selçuk ÇAĞLAR   604   122 Gölova M.E.Şefliği   655
98 Dursun ÖZDEMİR   605   123 Gürün M.E.Şefliği   656
99 Semiha TUNCER   606   124 Hafik M.E.Şefliği   657
100     607   125 İmranlı M.E.Şefliği   658
101 Feridun YILDIRIM   608   126 Kangal M.E.Şefliği   659
102 Metin ÖZCAN   609   127 Koyulhisar M.E.Şefliği   660
103 Cemalettin SOYUDOĞRU   610   128 Suşehri M.E.Şefliği   661
104 Sakıp YILDIRIM   611   129 Şarkışla M.E.Şefliği   662
105 Özay YILDIRIM   612   130 Ulaş M.E.Şefliği   663
106 Semanur YILDIZ   613   131 Yıldızeli M.E.Şefliği   664
107 Fatih DİNİPOLAT   614   132 Zara M.E.Şefliği   665
108 Gökhan YILMAZ   615          
109 Ahmet ERTUĞRUL   616          
110 Şerife BAHÇIVAN   617          
111 Sebahattin KEPENEK   619          
112 Hatice YILMAZ   620          
113 Yavuz DÖNMEZ   621          
114 Fatma YAVUZ   622          
115 Ali Seydi EMEK   623          
116 Emrah AVCI   624